HURTOWNIA WYROBÓW HUTNICZYCHFirma Galena powstała w 1997 roku. Początkowo była firmą jednoosobową zajmującą się produkcją wyrobów z drzewa. Prowadzona z powodzeniem działalność spowodowała rozwój firmy, a później rozszerzenie profilu działalności na dystrybucję wyrobów hutniczych.

W 2008 roku firma przekształciła sie w spółkę jawną. Wraz ze wzrastającymi obrotami rozszerzaliśmy naszą ofertę handlową. W chwili obecnej dysponujemy czterema samochodami ciężarowymi dostarczającymi wyroby hutnicze do naszych klientów.

Gółwną działalnością naszej firmy jest kompleksowe zaopatrzenie firm zajmujących się produkcją konstrukcji stalowych oraz ogrodzeń. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi, deweloperskimi, hydraulicznymi i innymi. Realizujemy rózwież sprzedaż detaliczną.

Od początku swojej działalności postawiliśmy na profesjonalną i rzetelną obsługę naszych klientów, dzięki czemu nastąpił dynamiczny rozwój Firmy. Dążymy do tego, by znak firmowy GALENA oznaczał dla każego solidny, wysoki poziom obsługi.


ZAPRASZAMY DO NASZEJ FIRMY

W GODZINACH:

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 7.00 - 16.00
SOBOTA 7.00 - 13.00